Офіційний магазин PLASTMARKET™

ПРОФЕСІЙНО допоможемо вам вибрати та купити обладнання:

  • дверний дотягувач (доводчик)

  • віконний привод ТОРР

  • систему антипаніки

  • провітрювач

Наша компанія є офіційним представником найвідоміших торгових марок: DORMAKABA, RYOBI, GEZE, GU, TESA, NEW AIR тощо.

Працюємо по всій Україні.

Досвідчені та професійні консультанти нашого магазину допоможуть вам вибрати дверний дотягувач, розповісти про його технічні особливості та правила експлуатації. Фахові слюсарі встановлять на ваші двері в м. Києві, та забезпечать їх гарантійним та післягарантійним обслуговуванням.

Окрім дверних дотягувачів ми поставляємо, зі складу та під замовлення, популярну марку італійських віконних приводів ТОРР. Допомагаємо підібрати їх для ваших вікон, та консультуємо при виборі їх до проектів у димовідведенні торгових та промислових будівель. При необхідності здійснюємо монтаж (встановлення) в місті Київ, та забезпечити їх гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Також ми займаємся продажем та установкою систем антипаніки TESA, DORMAKABA. Наші досвідчені спеціалісти зможуть установити ці системи та забезпечити їх гарантійне та післягарантійне обслуговування в м. Київ.

Використання пластикових вікон в приміщеннях не можливе без припливних (приточних) вентиляційних віконних клапанів, або як їх називають, мікрощільові провітрювачі. Приточні клапани NEW AIR зарекомендували себе, як не дорогі та ті, що при встановленні не потребують спеціальних робіт.

Ми маємо прямі договори з виробниками (офіційними представництвами) вказаних брендів, тому надання гарантійних обов’язків не приносить жодних проблем. При необхідності товар ремонтують, в крайній необхідності його міняють. Але через те, що ми пропонуємо вам товари якісних марок, це трапляється не часто. На протязі перших чотирнадцяти діб, якщо товар не використовується, не має слідів використання, по ви можете його повернути згідно діючого законодавства.

Для постійних клієнтів існують знижки, також окремі знижки на партії товарів, окремі ціни для інсталяторів та торгуючих підприємців. Якщо ви щось не знайшли у нас, чи в чомусь не розібрались – телефонуйте, ми обов'язково вам допоможемо.

Пластмаркет® 

Працюємо з 2009 року.